INKWIZYTOR

Inkwizytor to przywódca frakcji Zakonu. Jest najwyższym jej kapłanem, przez co posiada największe moce. Gdy ma taki kaprys, może odkryć umiejętność danej osoby i odebrać mu ją samemu ją przejmując. Niestety dla Zakonu, Inkwizytor może skorzystać z umiejętności tylko wtedy, kiedy uzna to za stosowne bot. Nawet jeśli już mu się uda, ryzyko złego wykorzystania umiejętności jest bardzo duże, bo w grze jest zazwyczaj wielu cywili.

FANATYK

Fanatyk to najbardziej pewna w swojej wierze osoba należąca do Zakonu. Dla swojego boga jest w stanie poświęcić życie, co może udowodnić w rozgrywce. Gdy uzna, że nadeszła pora, może zabić wybraną osobę, po czym sam popełnia rytualne samobójstwo. 

KAPŁAN

To ona obdarza uczestników znamieniem, które zmienia jego zachowanie i wtłacza w jego świadomość nową wiarę. Jeśli Kapłanowi uda się “zarazić” swoją religią 7 osób, to Zakon wygrywa grę. Jeśli kapłan umrze, wszystkie znamiona znikają i Zakon automatycznie przegrywa, ale cały czas jest w grze. Znamiona mogą zostać nadane tylko, gdy dana osoba nie zostaje wytypowana przez żadne inne stanowiska, tzn. nie chroni jej policja, nie zabija mafia, nie sprawdza detektyw, itp.