Regulamin

Zbiór dotychczasowych niepisanych zasad, które należy przestrzegać.

1. Międzyszkolna Mafia to event stworzony przez Maksymiliana Glauvera oraz Melody Snape. Korzystanie z nazwy rozgrywek i kopiowanie zasobów poradnika jest kategorycznie zabronione.

2. Każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu, ponieważ w przeciwnym razie czeka go kara w postaci ujemnych punktów. Kary rosną wraz z kolejnymi występkami zawodnika.

3.  Do gry można dołączyć jedynie po zapisaniu się przez specjalnie zaprojektowany do tego formularz. Po jego zamknięciu dołączenie do rozgrywki nie jest możliwe, chyba że Organizator uzna inaczej.

4. Każdy gracz zobowiązany jest w razie niejasności do zadawania Organizatorom pytań, aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków.

4.1. W przypadku nieumyślnego zepsucia jakości gry uczestnik może zostać wyproszony z rozgrywek. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

5. Rozgrywki odbywają się w pokoju HaremKsiecia (wyjątkiem jest edycja TOUR) i nigdzie indziej.

6. Gracze są punktowani za swoją grę i w miarę postępu historii zyskują coraz więcej punktów, które następnie są sumowane i wprowadzane do rankingu. Na koniec edycji zostaje wyłoniona dziesiątka najlepszych uczestników, którzy odznaczyli się największą aktywnością podczas gry.

7. Gracz na początku gry może otrzymać specjalną rolę i zostać zaproszonym do pokoju frakcji. Roli tej nie może on ujawnić, ponieważ jest to karane ujemnymi punktami.

8. Gracze są zobowiązani do przestrzegania klimatycznych realiów i stosowania się do słów Mistrza Gry, który "dyktuje warunki". Pisanie własnej historii i budowanie nieodpowiedniej rzeczywistości jest karane ujemnymi punktami.

9. W przypadku śmierci gracz zostaje mianowany duchem - otrzymuje szary kolor i zostaje zaproszony do specjalnego pokoju, w którym może dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat gry.

9.1. Każdy duch ma zakaz pisania w pokoju głównym gry. Jeśli pomimo ostrzeżeń nie przestanie mówić, zostanie ukarany ujemnymi punktami.

10. Obrażanie innych zawodników oraz Organizatorów jest zabronione. Nieprzestrzeganie tej reguły może zostać ukarane ujemnymi punktami lub wyproszeniem z rozgrywek.

11. Wszelkie zażalenia na temat przebiegu gry i wątpliwości związane z przestrzeganiem zasad gracze muszą zgłaszać Organizatorom w wiadomościach prywatnych.

12. Tajne sojusze między uczestnikami oraz przecieki informacji z pokojów frakcyjnych będą karane ujemnymi punktami lub wyproszeniem z rozgrywek.

13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu w dowolnym momencie, jednak muszą poinformować o zmianie zawodników biorących udział w edycji.