MISTRZ

Mistrz Kultu to bardzo wpływowa osoba. Zajmuje się on gromadzeniem finansów i członków Kultu. Co turę może on zwerbować nową osobę za przyzwoleniem bota. Jeśli umrze, jego stanowisko przejmuje Następca. Wybierany demokratycznie na początku gry. Dodatkowo Mistrz może raz w grze poznać tożsamość jednego z członków frakcji Detektywów - tego, który jest najwyżej na liście graczy w oknie chatu.

NASTĘPCA

Wybierany przez Mistrza Kultu na samym początku gry. Zbiera on głosy od wszystkich Wiernych i zabija wybraną przez siebie osobę co turę. Do tego może on wysyłać groźby - może zażądać od ofiary raz na dwie tury 10 punktów w zamian za darowanie życia.

SZPIEG

Zadaniem szpiega jest poznanie tożsamości Negocjatora. Zupełnie jak szpieg i detektyw pyta Mistrza Gry o dowolną osobę i poznaje jej rolę jednak jedynie w przypadku, gdy jest ona kimś z frakcji Policji.

WIERNY

Zupełnie normalny członek frakcji Kultu. Ma on prawo do głosowania na zamordowanie osoby oraz na wybranie Mistrza i Następcy. Może również kandydować na stanowisko Następcy.