DEALER

Zawodnik, który rozprowadza po całym obozie narkotyki, aby odurzyć pozostałych zawodników. Gracz, którego Dealer potraktował swoim towarem nie może brać udziału w głosowaniu, a jeśli otrzymał podwójną dawkę, zdradza podczas gry swoje stanowisko. Użycie podwójnej dawki wiąże się z brakiem umiejętności w następnej turze.

KUCHARZ

Obozowy kuchcik wcale nie jest taki niewinny, na jakiego może wyglądać. Dodaje on różnych przypraw do serwowanych bandytom posiłków, które różnie wpływają na potraktowanych nimi graczy. Może zmienić czyjś głos na głos ujemny, podwójny, lub całkowicie nieważny.

TRUCICIEL

Najbardziej inteligentny członek tej frakcji. Za pomocą alchemicznych receptur produkuje truciznę, którą następnie podaje niczego nieświadomym graczom i szantażuje ich. Jeśli podają swoje stanowisko publicznie, będą mogli żyć jeszcze trzy tury (włącznie z tą, w której zostali otruci). Jeśli tego nie zrobią, umrą od razu, ale zabiorą swoją tajemnicę do grobu i nie zostanie ona zdradzona do końca gry. W dodatku, jeśli nie zdradzą swojej tożsamości, otrzymają 10 punktów. Za każdą otrutą osobę Truciciel otrzymuje ujemny punkt.